Tūrinės raidės - TŪRINĖ REKLAMA

TŪRINĖS RAIDĖS

Tūrinės raidės – viena populiariausių lauko reklamos priemonių. Ši reklamos forma – dėmesį patraukiantis, patikimas, ilgalaikis sprendimas. Pasirinkę tūrines raides ne tik estetiškai, informatyviai ištransliuosite norimą žinutę, bet ir sukursite prabangų įmonės įvaizdį, papuošite pastatą, patalpas, parduotuvę ar kitas erdves.

Ką reikia žinoti apie tūrines raides? Tūrinės raidės gali būti naudojamos tiek lauko, tiek vidaus reklamai. Šios reklamos priemonės išsiskiria medžiagiškumu, dizaino sprendimais, ilgaamžiškumu bei kokybe. Tad ieškantieji kokybiškos, estetiškos, dėmesį patraukiančios reklamos tikrai nenusivils pasirinkę tūrines raides.

Akcentuotina, kad šviečiančios tūrinės raidės turi aukštos kokybės LED sistemą, užtikrinančią puikią šviesos sklaidą, dėl kurios reklama tampa dar labiau pastebima ir matoma. Atsižvelgus į savo poreikius galima rinktis įvairiausius apšvietimo sprendimus – kad šviestų visos raidžių pusės, tik raidžių priekis, tik šonai ar tik galinė pusė. Svarbiausia, kad šviečiančios tūrinės raidės nereikalauja didelių elektros sąnaudų, tad tokia reklama atsiperka, o savo kokybe ir išskirtiniu bei pastebimu dizainu džiugina ilgai.

Ieškote stilingų, iš kokybiškų medžiagų pagamintų tūrinių raidžių? Mūsų komanda pasirengusi padėti. Priimsime geriausius reklamos konstrukcijos sprendimus, pagaminsime norimas tūrines raides ir pritaikysime tinkamiausią apšvietimą – kombinuotą arba pilną. Tad Jūsų reklama bus itin gerai matoma ir puikiai ištransliuos nešamą žinutę.

Medžiagos, iš kurių gaminame tūrines raides:
• metalas;
• nerūdijantis plienas;
• spalvotieji metalai;
• organinis stiklas
• plastikas.

Tūrinės raidės atsiperka? Daugelis sėkmingų pavyzdžių ir mūsų atliktų darbų rodo, kad tikrai taip!

Svarstote, ar pavyks pagaminti tūrines raides, kurios atitiktų visus Jūsų reikalavimus? Mes mėgstame iššūkius!

Susisiekite! Mielai lauksime Jūsų žinutės arba skambučio! Prie kavos aptarsime Jūsų norus, plačiau papasakosime apie gamybos procesą, tūrinių raidžių privalumus ir priimsime geriausius reklamos sprendimus.

Pirmo tipo raidės

Tūrinės raidės iš nerūdijančio plieno, aliuminio, vario ar rūdinto metalo su aureoliniu apšvietimu. Daugiausia šio tipo raidės naudotinos su aureoliniu apšvietimu į montavimo plokštumą. Gali būti naudojamos ir be apšvietimo tiek patalpai, tiek pastato išorei ženklinti.

Antro tipo raidės

Tūrinės raidės su įvairių faktūrų aliuminio briaunomis. Viena pigesnių tūrinių raidžių konstrukcijų. Galima naudoti tiek faktūrinę aliuminio juostą, tiek paprastą aliuminį ir nudažyti norima spalva. Galimas išorinis ar kombinuotas tūrinės raidės šviesos srautas – tiek į išorę, tiek į vidų vienu metu.

Trečio tipo raidės

Tūrinės raidės iš nerūdijančio plieno, aliuminio, vario ar rūdinto metalo su organiniu stiklu.

Ketvirto tipo raidės

Tūrinės nerūdijančio plieno, aliuminio, vario ar rūdinto metalo su organiniu stiklu raidės, užlietos skaidria arba spalvota derva, taip suteikiant išskirtinį optinį ispūdį.

Penkto tipo raidės

Tūrinės raidės iš nerūdijančio plieno, aliuminio, vario ar grūdinto metalo. Daugiausia šio tipo raidės naudotinos su aureoliniu apšvietimu į montavimo plokštumą. Gali būti naudojamos ir be apšvietimo, skirtos patalpoms ar pastatų išorei ženklinti.

Šešto tipo raidės

Tūrinės raidės nerūdijančio plieno, aliuminio, vario ar rūdinto metalo briauna, apšviestos kaitrinėmis, LED lemputėmis arba neonais. Gaminiai tinkami ne tik ženklinti, bet ir kaip dekoro elementas ar šviestuvas.

Gaukite individualų pasiūlymą!

Susisiekite su mumis, mes esame pasiruošę Jums padėti.

Gaukite individualų pasiūlymą!

Susisiekite su mumis, mes esame pasiruošę Jums padėti.

Kaip mus rasti?

Savanorių pr. 124,
Vilnius 03153, Lietuva

© UAB "Sumanios idėjos"

© UAB "Sumanios idėjos"

×
Show