INTERJERO DETALIŲ PROJEKTAVIMAS IR GAMYBA

INTERJERO DETALĖS

Interjero detalės ne tik puošia įvairias erdves, bet ir kuria patalpose jaukumą, suteikia savitumo bei išskirtinumo. Norite, kad Jūsų patalpos atrodytų originaliai ir stilingai, o interjero detalės trauktų klientų ar lankytojų žvilgsnius? Mūsų komanda išpildys šiuos Jūsų norus.

Projektuojame ir gaminame pačias įvairiausias interjero detales biurams, kavinėms, barams ir net namams. Esame tikri, kad kiekviena interjero detalė yra svarbi, todėl kruopščiai apgalvojame dizainą, išpildome visus turimus lūkesčius.

Norintiems, kad interjero detalės būtų ne tik stilingos bei originalios, bet ir informatyvios bei funkcionalios, rekomenduojame tūrines interjero detalės, pagamintas iš medžio, plastiko, metalo ar kitų medžiagų, su LED apšvietimu ar be jo. Tūriniai elementai tobulai išlaiko balansą tarp reklamos ir interjero, tad Jūsų patalpas gali papuošti estetiškos ir kartu daug apie Jūsų veiklą pasakančios interjero detalės.

Domina išskirtiniai interjero detalių sprendimai? Mielai lauksime Jūsų žinutės arba skambučio, pavaišinsime kava, supažindinsime su įvairiais interjero detalių pasirinkimas ir sukursime Jūsų erdvėms tinkančias interjero detales.

Gaukite individualų pasiūlymą!

Susisiekite su mumis, mes esame pasiruošę Jums padėti.

Gaukite individualų pasiūlymą!

Susisiekite su mumis, mes esame pasiruošę Jums padėti.

Kaip mus rasti?

Savanorių pr. 124,
Vilnius 03153, Lietuva

© UAB "Sumanios idėjos"

© UAB "Sumanios idėjos"

×
Show