Tūrinės raidės

Your content goes here. Edit or remove this text inline or in the module 

Pirmo tipo raidės

Tūrinės raidės iš nerūdijančio plieno, aliuminio, vario ar rūdinto metalo su aureoliniu apšvietimu. Daugiausia šio tipo raidės naudotinos su aureoliniu apšvietimu į montavimo plokštumą. Gali būti naudojamos ir be apšvietimo tiek patalpai, tiek pastato išorei ženklinti.

Antro tipo raidės

Tūrinės raidės su įvairių faktūrų aliuminio briaunomis. Viena pigesnių tūrinių raidžių konstrukcijų. Galima naudoti tiek faktūrinę aliuminio juostą, tiek paprastą aliuminį ir nudažyti norima spalva. Galimas išorinis ar kombinuotas tūrinės raidės šviesos srautas – tiek į išorę, tiek į vidų vienu metu.

Trečio tipo raidės

Tūrinės raidės iš nerūdijančio plieno, aliuminio, vario ar rūdinto metalo su organiniu stiklu.

Ketvirto tipo raidės

Tūrinės nerūdijančio plieno, aliuminio, vario ar rūdinto metalo su organiniu stiklu raidės, užlietos skaidria arba spalvota derva, taip suteikiant išskirtinį optinį ispūdį.

Penkto tipo raidės

Tūrinės raidės iš nerūdijančio plieno, aliuminio, vario ar grūdinto metalo. Daugiausia šio tipo raidės naudotinos su aureoliniu apšvietimu į montavimo plokštumą. Gali būti naudojamos ir be apšvietimo, skirtos patalpoms ar pastatų išorei ženklinti.

Šešto tipo raidės

Tūrinės raidės nerūdijančio plieno, aliuminio, vario ar rūdinto metalo briauna, apšviestos kaitrinėmis, LED lemputėmis arba neonais. Gaminiai tinkami ne tik ženklinti, bet ir kaip dekoro elementas ar šviestuvas.

Gaukite individualų pasiūlymą!

Susisiekite su mumis, mes esame pasiruošę Jums padėti.

Gaukite individualų pasiūlymą!

Susisiekite su mumis, mes esame pasiruošę Jums padėti.

Kaip mus rasti?

Savanorių pr. 124,
Vilnius 03153, Lietuva

© UAB "Sumanios idėjos"

© UAB "Sumanios idėjos"

×
Show