EXPO STENDAI

EXPO STENDAI

expo stendai – vienas geriausių bei efektyviausių būdų pristatyti savo veiklą, siūlomas paslaugas ar kuriamus produktus plačiajai auditorijai. Informatyvūs bei estetiški Expo stendai traukia žvilgsnius, kelia susidomėjimą ir paskatina klientus rinktis būtent Jus.

Mūsų komandos kuriami expo stendai padės Jums prisistatyti visuomenei. Galime pasiūlyti reikiamos stilistikos, medžiagiškumo ir konstrukcijų sprendimus. Domina išskirtiniai, nestandartiniai expo stendai? Mums patinka iššūkiai! Esame kupini kūrybiškų, originalių idėjų, tad nesunkiai pagaminsime tokį stendą, kuris tikrai neliks nepastebėtas renginyje, parodoje ar kitoje viešoje vietoje.

Norite sužinoti daugiau apie expo stendus? Mielai lauksime Jūsų žinutės arba skambučio, pavaišinsime kava, suteiksime daugiau informacijos, papasakosime apie galimus pasirinkimus ir pasirūpinsime dėmesį traukiančiu stendu.

Kuriame ir gaminame visų rūšių dekoracijas, expo stendus, prekybos vietų ženklinimas. Galime pasiūlyti reikiamos stilistikos, medžiagiškumo ir konstrukcijų sprendimus.

Gaukite individualų pasiūlymą!

Susisiekite su mumis, mes esame pasiruošę Jums padėti.

Gaukite individualų pasiūlymą!

Susisiekite su mumis, mes esame pasiruošę Jums padėti.

Kaip mus rasti?

Savanorių pr. 124,
Vilnius 03153, Lietuva

© UAB "Sumanios idėjos"

© UAB "Sumanios idėjos"

×
Show