BALDŲ PROJEKTAVIMAS IR GAMYBA

BALDAI

Baldai – daugiau nei funkcionalūs daiktai: tai gali būti puikus Jūsų prekės ženklo pristatymas arba išskirtinai stilingi interjero bei eksterjero sprendimai.

Gaminame pačius įvairiausius baldus – kėdes, stalus, šviestuvus, spintas ir visa kita, ko tik reikia tam, kad erdvės būtų įrengtos komfortiškai, stilingai bei funkcionaliai. Jums panorėjus papuošime baldus reikiamu užrašu ar įmonės logotipu. Norite, kad baldai būtų išskirtiniai bei vienetiniai? Pagaminsime ir nestandartinio dizaino baldus.

Gaminant baldus mums itin svarbi estetika ir funkcionalumas. Todėl pagaminti baldai ne tik papuoš norimas patalpas, bet ir bus praktiški bei patogūs, tai itin svarbu klientams apsilankantiems Jūsų kavinėje, bare, grožio salone ar biure.

Gaminame ne tik įprastus, bet ir nestandartinius baldus, kurie išsiskiria iš kitų savo dizainu, funkcionalumu bei patogumu.

Svarstote, kokie baldai labiausiai tiktų Jūsų verslo erdvėms? Mielai lauksime Jūsų žinutės arba skambučio, pavaišinsime kava, aptarsime Jūsų norus, patarsime ir pagaminsime nei savo kokybe, nei dizainais nenuvilsiančius baldus.

Gaukite individualų pasiūlymą!

Susisiekite su mumis, mes esame pasiruošę Jums padėti.

Gaukite individualų pasiūlymą!

Susisiekite su mumis, mes esame pasiruošę Jums padėti.

Kaip mus rasti?

Savanorių pr. 124,
Vilnius 03153, Lietuva

© UAB "Sumanios idėjos"

© UAB "Sumanios idėjos"

×
Show