Kas yra SIDEA?

Sumanumas. Atsakomybė. Gebėjimai. Patirtis.

Kas yra SIDEA?

Sumanumas. Atsakomybė. Gebėjimai. Patirtis.
u

Kas mes?

Sumanūs ir profesionalūs specialistai, gebantys sukonstruoti tūrines raides ar išorinę reklamą, pagaminti šviečiančią iškabą Jūsų biurui, namams ar asmeninei šventei, suprojektuoti interjerą ir jį įrengti. Mus vienyja greitis, aukšti kokybės reikalavimai – Jūsų produkto pridėtinė vertė ir matomumas. Mūsų žinios ir kompetencija Jums gali būti naudinga. Jūsų įvertinimas – mūsų sėkmė.

l

Ką mes darome?

Mes gaminame tūrines raides, konstruojame išorinę reklamą ir šviesdėžes. Mūsų komanda puikiai kuria interjerą ir interjero detales – baldus, šviestuvus, prekybinę įrangą. Profesionaliai dekoruojame automobilius bei originaliai įgyvendiname įvairius reklamos ir dekoro sumanymus.

Kodėl tai darome?

Mums svarbu ne tik tai, kas parašyta, bet ir kaip atrodo. Turime sukaupę patirties, esame kūrybiški, turime daug minčių, idėjų ir energijos todėl siekiame, kad aplink šviestų kuo daugiau kokybiškų reklaminių iškabų, o klientai džiaugtųsi savitais bei skoningais interjerais, originaliai įgyvendintomis reklamos idėjomis.

IDĖJŲ KOMANDA

Mes didžiuojamės profesionaliais, savo darbą mylinčiais specialistais! Sumanumas, atsakomybė, gebėjimai, patirtis – pagrindiniai sėkmės elementai, lydintys mus SIDEA Kūrybinėse dirbtuvėse.

Giedrius

Giedrius

Direktorius +37065617087

Nerijus

Nerijus

Kūrybos vadovas +37068600581

Tomas

Tomas

Projektų vadovas +37061180272

Živilė

Živilė

Vyr. Dizaineris +37068688933

Eglė

Eglė

Projektų vadovas +37062240183

Arnoldas

Arnoldas

Konstruktorius +37067618929

Robertas

Robertas

Projektų vadovas +37063430982

Orinta

Orinta

Projektų vadovas +37062230340

Rolandas

Rolandas

Technologas +37065693933

Dalia

Dalia

Dizainerė +37068649912

 
Borjomi
Carlsbers
Flores
Grigeo
Jurgis ir drakonas
Ermitažas
 

„Sumanios idėjos“ – labai profesionalus, įsitraukiantis partneris, kuris nuo pat pradžių dalyvauja procesuose kaip vietinė komanda – su patarimais apie efektyvumą, kokybę, įgyvendinimo ekonomiškumą, nekompromituojant kokybės, bei randa išeitis iš įdomiausių situacijų!

Ieva Bingelytė
Rinkodaros skyriaus vadovė, UAB „Reitan Convenience Lithuania“

Greitis, kokybė, kūrybiškumas, įsigilinimas į poreikius, universalumas – tai tik keletas savybių, už kurias taip vertiname savo partnerystę su „Sumaniomis idėjomis“.

Laimis Balčiūnas, Marketingo direktorius Baltijos šalims,
UAB “Švyturys-Utenos alus”

Esame dėkingi už galimybę papuošti savo biurą jūsų ypač greitai pagamintomis „Skrendu.lt“ ir „Baltic Tours“ prekių ženklų tūrinėmis raidėmis. „Sumanios idėjos“ sukūrė ir pristatė tai, ką pažadėjo – kokybišką, tvirtą ir suteikiantį išskirtinumo produktą!

Sigitas Fabijonavičius
Generalinis direktorius, UAB „Baltic Tours Vilnius“

„SIDEA įrodė, kad šiuolaikinis ir panteriškas požiūris į veiklą yra vienas iš svarbiausių bendradarbiavimo pagrindų. Kartu ieško geriausio galimo tiek vaizdinio, tiek techninio sprendimo, kuris labiausiai atitiktų prekinį ženklą. Patikėjome jiems tarptautinį projektą. Smagiausia ne tai, kad viskas buvo atlikta pagal susitarimą, o kad įgyvendinti darbai pranoko lūkesčius. Jų pavadinimas kalba pats už save – pateikiamos idėjos – tikrai sumanios. Tai tik ir norisi palinkėti, kad nepritruktų nei idėjų, nei sumanumo.“

Tatjana Rudienė, Rinkodaros vadovė, IDS BORJOMI EUROPE

Gaukite individualų pasiūlymą!

Susisiekite su mumis, mes esame pasiruošę Jums padėti.

Kaip mus rasti?

Savanorių pr. 124,
Vilnius 03153, Lietuva

© UAB "Sumanios idėjos"

© UAB "Sumanios idėjos"

×
Show